Поділитись:

Росія раптово розпочала перевірку бойової готовності військ

П'ятниця, 14 січня 2022, 12:00

Російська влада розпочала раптову перевірку бойової готовності військ у Східному військовому окрузі, особливу увагу приділять перекиданню військ.

Про це повідомляє видання «Українська правда».

«У Збройних силах РФ продовжуються планові заходи зимового періоду навчання військ. У рамках підготовки до проведення стратегічного командно-штабного навчання «Схід-2022» у військах Східного військового округу проводиться раптова перевірка бойової готовності», – повідомляє Міністерство оборони РФ.

У відомстві пояснили, що під час перевірки підрозділи та військові частини Східного військового округу будуть приведені у найвищі ступені бойової готовності з виходом до районів зосередження. Низка з'єднань та військових частин здійснять марші на незнайомі полігони, розташовані на значній відстані від пунктів постійної дислокації, для виконання навчально-бойових завдань.

Також у Міноборони РФ додали, що «особлива увага буде приділена оцінці можливостей транспортної інфраструктури держави щодо забезпечення перевезення військ у встановлені терміни».

Повідомляється, що такі заходи дозволять оцінити ««готовність військ Східного військового округу до виконання завдань за призначенням після перегрупування на великі відстані по території РФ».

Нагадаємо, що у Відні на засіданні ОБСЄ 13 січня відбувся третій етап перемовин між Росією та Заходом щодо України та «гарантій безпеки» для Москви. РФ ними незадоволена, а США ще раз підтвердили свою позицію щодо вступу України в НАТО.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
29 червня 2022
14:09
28 червня 2022