Поділитись:

Побив, відібрав телефон і 3 піци: у Луцьку судили зухвалого студента

Четвер, 13 січня 2022, 16:22

У Луцьку засудили неповнолітнього студента технічного фахового коледжу Луцького НТУ за грабіж.

Відповідний вирок ухвалив Луцький міськрайонний суд Волинської області 10 січня.

Як вбачається із вироку, 31 жовтня 2021 року, перебуваючи на вулиці Кравчука у Луцьку, обвинувачений напав на потерпілого та завдав декілька ударів руками та ногами в обличчя у груди, спричинивши легкі тілесні ушкодження.

Після цого він відібрав у потерпілого телефон вартістю понад 1 600 гривент та 3 коробки з піцою, загально вартістю 352 гривн. Таким чином завдав потерпілому шкоди на загальну суму майже 2 000 гривень.

У суді обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся. Завдану шкоду відкшодувала його мати, так як свого доходу студент не має. Мати обвинуваченого розповіла, що дізналася про скоєне від сина. Засуджує його вчинок, однак загалом дає йому позитивну характеристику, тож вважає, що його виправлення можливе без ізоляції від суспільства.

Дослідивши всі обставини справи, суд визнав студента винним та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на 4 роки умовно з іспитовим строком 1 рік.

Нагадаємо, що у Києві пограбували та побили співзасновника «Громадського радіо» і голову Комісії з журналістської етики Андрія Куликова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів