Поділитись:

Кого залучатимуть до загонів тероборони: пояснює Міноборони

П'ятниця, 07 січня 2022, 22:34

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли, що до територіальної оборони першочергово набиратимуть громадян з досвідом військової служби.

Про це йдеться на Фейсбук-сторінці ГУР Міноборони.

«Основу добровольчих формувань територіальних громад становитимуть громадяни України, які пройшли військову службу у Збройних Силах України, службу в інших військових формуваннях та правоохоронних органах. Утім, до добровольчих загонів братимуть не тільки тих, хто служив у війську», – заявили в ГУР.

Як зазначається українці, які не проходили службу у ЗСУ, військових формуваннях та правоохоронних органах, прийматимуть до добровольчих формувань територіальних громад після складення Присяги добровольця територіальної оборони. Для зарахування до загонів тероборони необхідно буде пройти медичний, професійний та психологічний відбір і підписати контракт добровольця територіальної оборони.

За даними ГУР, в особливий період укомплектування частин здійснюватиметься військовослужбовцями за контрактом, за призовом особами офіцерського складу та територіальним резервом. Вони обійматимуть офіцерські, старшинські, сержантські та солдатські посади. Повідомляється, що всі військовослужбовці гарантовано отримуватимуть грошове забезпечення, їм надаватиметься безоплатна медична допомога у військово-медичних закладах. Також за всіма військовослужбовцями зберігатиметься місце роботи, посада і середній заробіток незалежно від підпорядкування та форми власності й у фізичних осіб-підприємців, в яких вони працювали на час призову.

Водночас до складу добровольчих формувань територіальних громад не зараховуватимуть осіб, які були раніше засуджені до позбавлення волі за вчинення тяжких або особливо тяжких злочинів, крім реабілітованих, або мають дві й більше судимостей за вчинення умисних злочинів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 листопада 2022
20 листопада 2022
19 листопада 2022
18 листопада 2022
09 листопада 2022
30 жовтня 2022
17 жовтня 2022
15 жовтня 2022
16 вересня 2022
10 вересня 2022
02 вересня 2022
31 серпня 2022
11:50