Поділитись:

Львівське сміття й досі незаконно вивозять на Волинь

Вівторок, 25 жовтня 2016, 14:41

На територію Волинської області досі незаконно звозять сміття з різних регіонів України, зокрема з Львівської області, попри заборону прийому таких відходів.

Про це стало відомо під час круглого столу на тему "Проблеми зі сміттям: шляхи вирішення" у вівторок, 25 жовтня, у прес-залі Палацу культури Луцька.

Депутат Старокостянтинівської міської ради, що в Хмельницькій області, Андрій Поліщук, який завітав на захід, продемонстрував світлину, яку він зробив сьогодні на Волині.

"Сьогодні ми їхали. Перекинулася фура зі сміттям на дорозі Тернопіль-Луцьк із львівськими номерами", – заявив він.

Фотографія депутата Андрія Поліщука

Фотографія депутата Андрія Поліщука

Депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук зазначив, щона територію полігону у Брищі львівське сміття почало возитися ще в червні 2016 року.

"На сміттєзвалище в Брищі Луцькою міською радою витрачено в загальному 15 мільйонів гривень. Якщо рішення про виділення цих коштів приймалося на сесії міськради. то рішення про завезення сміття з Львівської області приймалося Луцьким міським головою одноособово, по-тихому. Почалося возитися сміття, аж поки мешканці селища не побачили цю ситуацію і не почали протестувати", – підкреслив він.

Згідно з копіями договорів щодо вивозу сміття на Брищенський полігон, які представив депутат, лише один документ підписаний із львівським комунальним підприємством, а три інших підписані з приватними підприємствами. Також Ігор Поліщук зауважив, що договори на вивезення сміття до сьогоднішнього дня не розірвані.

"Найбільш цікавою для мене була ціна – приймали львівське сміття за 36,66 грн/тонна. Як на мене, то це мізерна ціна, враховуючи кошти, які були витрачені на побудову сміттєзвалища", – резюмував він.

Інформацію про те, що сміття з Львівщини викидають на Волині, підтвердив і начальник державної екологічної інспекції у Волинській області Олександр Ткачук. Із його слів, за минулі два тижні сміття з сусідньої області викидали в Ківерцівському районі. Ще 6 машин з львівським сміттям виявили поблизу Локачинського полігона.

"В районі селища Колки також виявили автомобіль, який не встиг висипати сміття. Працівники лісової охорони спрацювали – викликали правоохоронців. На водія нічого не складали, тому що він сказав, що просто зупинився, і його відпустили", – розповів Ткачук.

Згодом з'ясувалося, що водій працює на підприємство у Києві, яке, своєю чергою, підписало раніше договір на вивіз сміття з Львівською міською радою.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2020
29 липня 2020
28 липня 2020
26 липня 2020
19:30
25 липня 2020
24 липня 2020
17 липня 2020
16 липня 2020