Поділитись:

Фінансовими махінаціями на Луцькому хлібокомбінаті займається НАБУ

Понеділок, 24 жовтня 2016, 16:51

Досудовим розслідуванням за фактом розкрадання зерна на Луцькому комбінаті хлібопродуктів №2 займається Національне антикорупційне бюро України.

Про це йдеться у відповіді з Генпрокуратури нардепу від ВО "Свобода" Андрію Іллєнку, – повідомляє Вголос.

Антикорупційна прокуратура Генпрокуратури України повідомляє про те, що розглянула депутатське звернення щодо інформування про стан досудового розслідування кримінального провадження за фактом виявлення нестачі зерна ПАТ "Аграрний фонд" на Луцькому КХП №2.

У зв'язку з притягненням детективами НАБУ до кримінальної відповідальності заступника прокурора Київської області Колесника О.В. та повідомлення йому у зловживанні службовим становищем при здійсненні повноважень у кримінальному провадженні, постановою заступника Генпрокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури підслідність у кримінальному провадженні визначена за детективами НАБУ.

Як відомо, у 2014 році нардеп від ВО "Свобода" Анатолій Вітів звернувся до Генпрокуратури з вимогою розслідувати можливе розкрадання на Луцькому Комбінаті хлібопродуктів №2.

Згідно з первинними документами, на підприємстві станом на 2 липня 2014 року мало би зберігатися 34 тисячі 725 тонн пшениці та 3 тисячі 482 тонни жита. Проте, комісія шляхом замірів фактично встановила наявність лише 9 тисяч 90 тонн зерна. В акті перевірки зазначено, що нестача складає 29 117 т., а саме: пшениця 4 класу – 7 634 т., пшениця 3 класу – 19 795 т., жито – 1688 т.

Враховуючи теперішні ціни Державної продовольчо-зернової корпорації України, сума збитків може становити понад 68 млн гривень. Вважається, що причетним до розкрадання зерна може виявитися Степан Москвич, екс-директор підприємства.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 серпня 2020
11:00
09 серпня 2020