Поділитись:

"Богдан Моторс" презентувала санітарний автомобіль для військових

Понеділок, 24 жовтня 2016, 15:52

Компанія "Богдан Моторс" у рамках військово-медичної конференції презентувала тактичний санітарний автомобіль класу А1 – Богдан-2251 (4x4).

"Санітарка" створена з урахуванням сучасних вимог та передового досвіду надання долікарської допомоги військовослужбовцям. Автомобіль підвищеної прохідності побудовано на шасі Great Wall Wingle 5, – повідомили у прес-службі компанії.

"Цей автомобіль призначений не лише для доставки поранених до шпиталю. Автомобіль може оснащуватись медичним обладнанням, необхідним для надання фельдшером необхідної долікарської допомоги безпосередньо під час транспортування", – підкреслив директор ТОВ "Дозор Авто" Ігор Осадчий.

Наразі українські військові відчувають гостру потребу в заміні парку старих санітарних авто та надходженні нових автівок. Вартість авто залежатиме від комплектації медичним та іншим додатковим обладнанням. Богдан-2251 повністю відповідає медико-технічному завданню Міністерства Оборони і вимогам до санітарних авто цього класу.

Санітарний модуль автомобіля виготовлено з використанням високоякісних матеріалів, що відповідають сучасним санітарним вимогам. Варто звернути увагу, що зовні модуль виконано з алюмінію, який забезпечить надійний захист від корозії, а внутрішнє оздоблення виконано з негорючих та зносостійких матеріалів.

Санітарна частина автомобіля належно захищена від вологи та пилу, обладнана локальною системою обігріву, системою вентиляції з очисними фільтрами повітря, зональною та загальною системою освітлення, передбачає можливість підключення електроприладів, салон обладнаний додатковим евакуаційним виходом та передбачає штатні місця встановлення типового обладнання.

Модуль має спеціальні кріплення для демонтажу та підйому, тому за необхідності, при втраті чи поломці шасі, його можна швидко демонтувати та змонтувати на інше шасі.

Додаткова комплектація санітарного автомобіля Богдан-2251 може включати в себе світлозвукову сигналізацію, проблискові маячки, додатковий комплект акумуляторів, адаптер змінного струму (220 В), автономний опалювач Webasto (потужність – 4кВт), систему штучної вентиляції легенів, кисневий інгалятор КПІ-02, диспенсер, складані ноші з кріпленнями, набір медичних шин, парамедичний комплект "Медінт 1-M" та інше медичне обладнання, необхідне для надання долікарської допомоги.

Нагадаємо, на міжнародній виставці "Зброя та безпека 2016" АТ "Автомобільна Компанія "Богдан Моторс" представила нові та вже добре відомі транспортні засоби військового призначення власної розробки та виробництва. Серед них легкі броньовані тактичні автомобілі "БАРС-6" та "БАРС-8", утилітарний легковий тентований пікап "Богдан Карго", вантажні повнопривідні Богдан КМ-450 (КІА Military) та Богдан HD-65 4х4 (Hyundai).

Всі автомобілі спроектовано та виготовлено або допрацьовано з урахуванням потреб Збройних Сил України та Національної Гвардії України для виконання різних бойових задач та забезпечення підтримки і логістики тилу.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2020
11 серпня 2020