Поділитись:

Луцький замок назвали одним із "найдешевших" в Україні

Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:50

Вартість вхідного квитка до замку Любарта становить 10 гривень. Така ціна є найменшою серед українських замків. Тож ціну рекомендують підвищити, а заодно – реалізовувати більше "креативних" атракцій для відвідувачів.

Як розповіла під час засідання комісії Луцької міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму депутат Наталія Бунда, вхід у Луцький замок – чи не найдешевший в Україні, – пише ІА Волинські Новини.

Вхідний квиток вартує 10 гривень, відтак, на її думку, його вартість можна збільшити до 15 гривень.

Директор Державного історико-культурного заповідника "Старий Луцьк" Павло Рудецький запевнив, що це не покращить фінансову сторону питання, проте може призвести до того, що зменшиться кількість туристів.

Із його слів, останнім часом багато людей приїжджають зі сходу, і в той час, коли одні кажуть, що 10 гривень за вхід до замку - це дешево, то інші переконують, що це – дорого.

Наталія Бунда зауважила, що один і той же замок "продавати" не за 10, а за 15 гривень – безглуздо. Відтак, зауважила, що за додаткові кошти можна організувати в замку додаткові атракції. Для прикладу, запросити духовий оркестр на літній період, або ж організувати бої лицарів в обладунках тощо.

Також депутат зауважила, що замок працює до 19:00. Проте, є туристи, які хочуть побачити його ввечері, тому в літній період, на думку Наталії Бунди, час його роботи слід продовжити до 21:00.

Пані Бунда порекомендувала активніше використовувати в промоції замку луцького Кликуна, якому платять заробітну плату з міського бюджету. Бо нині він, на її думку, відчувається "відчуженим елементом".

У відповідь Павло Рудецький подякував "за лекцію" і зауважив, що хотів би побачити, як Кликун буде виступати перед докторами історичних наук, які приїжджали на наукову конференцію до Луцька.

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 серпня 2020
19:30
11:05
01 серпня 2020
31 липня 2020
19:20