Поділитись:

Українцям платитимуть грошову компенсацію за відключення світла

Понеділок, 24 жовтня 2016, 13:32

Українці зможуть отримувати компенсацію за неякісні послуги з електропостачання.

Порядок забезпечення стандартів якості послуг з електропостачання затверджений постановою НКРЕКП від 18 жовтня №1841, – передає Слово і Діло.

Порядок запроваджує загальні та гарантовані стандарти якості надання послуг, встановлює процедуру надання та розміри компенсацій споживачам за недотримання гарантованих стандартів.

Компенсація за недотримання гарантованих стандартів якості надається шляхом врахування суми відповідної компенсації як авансової плати за спожиту електричну енергію на наступний розрахунковий період, а в разі недотримання гарантованих стандартів із підключення до електричних мереж – у перший розрахунковий період після укладення договору про постачання або користування електроенергією.

Зазначимо, що компенсація не надається у випадках, якщо недотримання гарантованих стандартів якості було викликано доведеними:

– форс-мажорними обставинами;

– діями споживача, що призвели до затримки в наданні послуг або аварійної перерви в електропостачанні в розподільчих мережах;

– діями третіх осіб, що призвели до аварійної перерви в електропостачанні в розподільчих мережах;

– унаслідок застосування графіків і протиаварійних систем зниження електроспоживання з метою запобігання порушенням режиму роботи об'єднаної енергетичної системи України.

Як відомо, з 1 вересня в Україні подорожчала електроенергія.

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2020
02 серпня 2020
10:00
01 серпня 2020
31 липня 2020