Поділитись:

5 ідей для бізнесу, який можна поєднувати з основною роботою

Неділя, 23 жовтня 2016, 21:20

Найкраще починати власну справу, паралельно працюючи на основній роботі. Таким чином ризик прогоріти й втратити стабільний заробіток стає мінімальним, радять спеціалісти. Для бізнесу під час роботи бажано, аби керівництво було лояльним до відлучання з офісу й до частих телефонних розмов.

Вusinessua.com пропонує ТОП-5 бізнесів, якими можна займатися паралельно із основною роботою.

Компанія перевезень

Для відкриття цього бізнесу варто вкласти 5-7 тис грн у простий сайт й мати базу даних із власниками водіїв із машинами, а також у просування цієї послуги у соцмережах. Робота керівника бізнесу з перевезень полягає в тому, що він є посередником між замовником і водієм. Із кожної вартості перевезення водії платять 15%.

"Всі умови на сайті мають бути прописані чітко. Водії теж повинні ними володіти. У цьому бізнесі важливо вчасно брати слухавку й оперативно вирішувати питання. Якщо маєте можливість зв'язуватися із водіями через інтернет, то це це буде додатковим плюсом, бо зможете відповідати клієнтам миттєво про авто, час прибуття і з'ясовувати інші нюанси", – пояснює Олександр Бойко, спеціаліст із особистих фінансів.

Бюро перекладів

Цей бізнес найуспішніший у великих містах, де є посольства і консульства. Адже за авторизованими перекладами звертаються найчастіше при підготовці документів для поїздки за кордон. У його відкриття багато грошей вкладати не треба. Основне – мати знайомих у посольствах і консульствах.

"Бюро перекладів – це його власник і 2-3 перекладачів, що володіють різними мовами. Власник бере замовлення й надсилає його перекладачам. Запорукою цього бізнесу є лобіювання ваших інтересів у якомусь із посольств. Бажано, щоб до вас радив звернутися якийсь клерк посольства, або там була ваша реклама", – каже спеціаліст.

Завдяки бюро перекладів можна заробляти 2-2,8 тис грн у місяць.

Такий бізнес у Києві дає середній дохід від 3 до 7 тис грн, залежно від кількості замовлень

Клінінгова компанія

Для відкриття цього бізнесу потрібен іще один компаньйон або найманий працівник. Крім цього, варто купити потужний пилосос, полірувальну машину та пристрій для миття вікон. А також – побутову хімію. На це потрібно близько 30 тис грн. Варто ще й сайт замовити. Це обійдеться ще 4-5 тис.

"Одне генеральне прибирання у Києві невеликої квартири до 50 квадратів коштує від 1 тис гривень. Вартість витрат на нього – близько 150 гривень. Це ганчірки, проїзд і мийні засоби", – каже Геннадій Клима. Він працював у клінінговій компанії друга. Клінінгова компанія низької успішності заробляє у місяць 6-7 тис грн.

Упаковка подарунків

Для цього бізнесу потрібно орендувати точку в торгівельному центрі або на ринку. Це обходиться у 3-5 тис грн, залежно від рівня торгівельного центру. Крім цього, варто платити зарплату упаковщику подарунків і закуповувати необхідні матеріали. Це ще 4 тис грн. В середньому точка із упаковки подарунків приносить у місяць 12-14 тис грн.

Щоб ця справа була успішною, власник не обов'язково повинен бути присутнім чи їздити на точку щодня.

Перепродажі

Перепродажі – особливо вигідний бізнес для тих, хто має друзів чи родичів за кордоном. Їм можна замовляти недорогі у Німеччині чи Італії товари й тут перепродувати.

"У Німеччині замовляють одяг для доросих і дітей, місцеву побутову техніку й дитячі автокрісла. Це все там дешевше, ніж у нас мало не удвічі. У Італії вигідно замовляти каву і спагетті. Перевозити пакунки можна через приватних перевізників, які своїми мікроавтобусами курсують із України в інші держави. Перевозять переважно особисті речі", – каже Олександр Бойко.

Привезені речі фотографують і виставляють на продаж у соцмережах і безкоштовних сайтах із продажу.

"На реалізації кави із Італії можна заробити, наприклад, 3 тисячі гривень у місць. На перепродажі дитячих речей із Німеччини – 4-4,5 тисяч. Для цього, звісно, прийдеться нерідко відлучатися на пошту – отримувати одні посилки й відправляти інші", – пояснює він.

Надрукувати
мітки:
коментарів
03 серпня 2020
28 липня 2020
20 липня 2020
06 липня 2020
03 липня 2020
26 червня 2020
22 червня 2020
20:15
20 червня 2020
17 червня 2020
14:00
14 червня 2020
09 червня 2020
03 червня 2020
01 червня 2020
30 травня 2020