Волиняни перемогли на міжнародному турнірі з кікбоксингу

Середа, 15 грудня 2021, 11:00

Ковельчани стали чемпіонами міжнародного турніру з кікбоксингу.

Про це повідомляє сайт Ковельської міської ради.

10-12 грудня в Києві відбувся традиційний міжнародний турнір з кікбоксингу WАКО WIZARD OPEN. Крім українських команд, в столицю України завітали спортсмени з Молдови, Азербайджану, Туреччини, Білорусі, Узбекистану, Ізраїлю, Казахстану.

Волинь представляли ковельчани – вихованці Віталія Тимофєєва.

Всі волинські спортсмени дійшли до фіналу.

Однак, Роман Кухта в останньому поєдинку не зміг втримати перевагу та поступився супернику з Молдови та зайняв друге місце.

Ян Варакін навпаки наростив темп та у вирішальному раунді та переміг представника Азербайджану. Ян став володарем чемпіонського поясу у вазі 81 кг.

Заслужений майстер спорту України Юрій Зубчук у видовищно нокаутував спортсмена з Туреччини та виграв чемпіонський пояс WIZARD PRO.

Цим турніром ковельчани завершили виступи на міжнародних рингах у 2021 році. Наступним буде Кубок Європи, який пройде у лютому в Хорватії.