Аварія в Ківерцях: двоє людей – в реанімації (фото, відео, оновлено)
Неділя, 12 грудня 2021, 11:08
У Ківерцях сталася ДТП, в результаті якої двоє людей опинилися в реанімації.
Фото опублікували в телеграм-каналі 4 Lutsk.
У Ківерцях сталася дорожньо-транспортна пригода – на дорозі не розминулися Mercedes та Jeep. За інформацією підписників, у ДТП загинула людина. Проте факт не підтвердився.
Як повідомили в пресслужбі ГУНП у Волинській області, ДТП трапилась вчора, 11 грудня, близько 23:00 години. Зіткнулися Mercedes та Jeep. Внаслідок цього травмувалися водій, 37-річний ківерчанин, та 31-річний пасажир Mercedes. Вони в реанімації. Відомості зареєстрували за ст. 286 Кримінального кодексу України. Триває розслідування.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Зняв номерні знаки і втік: у Володимирі п'яний таксист в'їхав у авто (фото)
- На Волині сталася ДТП за участі буса та вантажівки (фото)
- Помер на місці: у Луцькому районі мікроавтобус збив велосипедиста