Поділитись:

Тисячі набоїв й сотні гранат: скільки зброї вилучили на Волині

Субота, 22 жовтня 2016, 12:00

За 9 місяців 2016 року на території Волині вилучили більше 10 одиниць незаконної зброї, сотні гранат, більше 5 кг вибухівки, снаряди, детонатори та кілька десятків сотень набоїв.

Про це повідомив керівник начальника ГУ НП у Волинській області Петро Шпига на нараді з приводу профілактики правопорушень 21 жовтня.

"Із незаконного обігу вилучили 1 автомат, 2 гвинтівки, 7 пістолетів, 1 обріз із мисливської рушниці, саморобні пристрої, перероблені пістолети, 599 гранат, 7 артилерійських снарядів, 7 детонаторів, 11 одиниць холодної зброї, 5534 грами вибухівки і понад 62 тисячі набоїв різного калібру", – прозвітував правоохоронець.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик висловив занепокоєність щодо величезної кількості незаконної зброї на території області.

"У нас сьогодні в області зброї…напевно, за всю історію незалежності України стільки не було. Сьогодні багато молодих людей носить в кармані гранату, як колись вони носили 5 копійок. Для "розборок", – каже голова ОДА.

На цій проблемі наголосив також начальник управління СБУ у Волинській області Юрій Фелонюк.

Мовляв, чимало атовців, повертаючись додому, намагаються "прихопити" із собою якомога більше різних припасів.

"Багато хто закопує її в себе на городі. Але частина збуває зброю, передає радикально налаштованим особам", – каже начальник управління СБУ.

Надрукувати
мітки:
коментарів
12 серпня 2020
09:00
11 серпня 2020