Поділитись:

На Волині придумали, як позбутися черг на кордоні з Польщею

П'ятниця, 21 жовтня 2016, 18:35

Волинські та польські митники обговорили взаємодію суміжних служб задля забезпечення безперешкодного руху транспорту.

20 жовтня в пункті пропуску "Ягодин-Дорохуськ", на польській стороні, відбулася міжнародна чотирьохстороння зустріч представників митних та прикордонних органів. Головна тема зустрічі – налагодження тісної співпраці між суміжними службами української та польської сторони задля забезпечення безперешкодного руху вантажних та пасажирських транспортних засобів через митний кордон України, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Сторони відмітили щорічне зростання пасажиро- та вантажопотоку та виразили глибоке занепокоєння ситуацією щодо черг автомобілів перед пунктом пропуску як з української, так і з польської сторони, особливо наприкінці робочого тижня.

"Ми повинні опрацювати спільні критерії щодо оцінки організації роботи митних та прикордонних служб під час виконання контрольних функцій в пункті пропуску. Тільки виробивши однакові критерії як для української, так і для польської сторони, можливо забезпечити роботу пункту пропуску на паритетних засадах", – звернув увагу учасникам зустрічі виконувач обов'язків начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

На зустрічі було прийнято рішення щодо забезпечення додаткових робочих місць наприкінці тижня, коли зростає навантаження на пункт пропуску – це першочергові заходи. Наступний крок – спільне опрацювання експертами чотирьох служб контрольних процедур в пункті пропуску "Ягодин-Дорохуськ" задля забезпечення максимальної уніфікації технологічний процесів.

Надрукувати
мітки:
коментарів
18 вересня 2020
17 вересня 2020
15 вересня 2020
13 вересня 2020
05 вересня 2020
01 вересня 2020
31 серпня 2020
30 серпня 2020
29 серпня 2020
28 серпня 2020