В 16 містах України будують аеропорти, – Зеленський

фото ілюстративне
Президент Володимир Зеленський розповів, що в Україні зараз будуються аеропорти в 16 містах.
Про це він заявив під час звернення до Верховної Ради зі щорічним посланням про внутрішнє і зовнішнє становище України.
«Уперше за багато років новий національний авіаперевізник зможе літати в нові регіональні аеропорти, які ми будуємо. Загалом наразі будуємо в 16 містах України», – наголосив Президент.
За словами президента, невдовзі збудують новий аеропорт міжнародного значення на Закарпатті між Ужгородом та Мукачево, а також два цивільні аеропорти на сході України.
За словами міністра інфраструктури Олександра Кубракова, на сході України планують збудувати один аеропорт поблизу Маріуполя і ще один – між Краматорськом та Слов'янськом. Будівництво злітно-посадкової смуги нового аеропорту на Закарпатті розпочнеться у 2022 році.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Пояснили, чому закрили Центральний ринок у Луцьку та коли його відкриють (відео)
Близько 10-ти автобусів виїхало з «Азовсталі» з українськими військовими (ОНОВЛЕНО)
Музикант з Kalush Orchestra грав на сопілці у Луцьку, а його проганяли (відео)
У Луцьку закрили Центральний ринок – оголосили «санітарний день» (фото, відео)
«Всі люди Ковеля! Дякую вам за те, що ви – Люди!» – маріупольчанку вразило, що їй повернули загублені гроші