Поділитись:

Волинські рятувальники отримують нове обладнання та спеціальне спорядження (відео)

П'ятниця, 26 листопада 2021, 20:49

На Волині діє «Комплексна програма запобігання надзвичайним ситуаціям».

Про це в ефірі програми «Прайм-Тайм» на телеканалі «Конкурент TV» розповів речник управління ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров.

Такі програми складаються на 5 років і приймаються депутатами. Тобото, це результат співпраці керівників районних управлінь та інших посадовців, які піднімають питання матеріально-технічного забезпечення служби надзвичайних ситуацій перед депутатами.

Володимир Нестеров зазначає, що матеріальний стан ДСНС покравщився. Проте, техніка зношується і постійно витрачається пальне, навіть, на хибні виклики, а таких у службі за добу – від 30 до 50. 

Такі програми фактично прийнятті і там де є співпраця і взаєморозуміння між органами влади та підрозділами ДСНС – вдається вирішувати певні питання щодо покращення матеріально-технічного забезпечення, в першу чергу, рядових рятувальників. 

Речник зауважив, що 25 листопада 7-а державна пожежно-рятувальна частина міста Володимир-Волинський, а напередодні 5-а державна пожежно-рятувальна частина міста Нововолинськ отримали певну кількість спорядження завдяки цій програмі.

Детальніше – у відео.

Нагадаємо, що у Володимирі-Волинському під час гасіння пожежі в підвалі багатоквартирного будинку врятували 60-річного чоловіка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
10 травня 2022
05 травня 2022
03 травня 2022
21:30
28 квітня 2022
21 квітня 2022