Поділитись:

У Луцьку росте нове промислове виробництво. У нього інвестували 100 мільйонів (фото)

Четвер, 25 листопада 2021, 11:28

ТОВ «Пластхім Україна», яке займається виробництвом полімерної плівки у Луцьку, у 2021 році залучила 100 мільйонів гривень у розбудову власного підприємства.

У вівторок, 22 листопада, ознайомитися зі стрімким розвитком компанії завітали президент Волинської торгово-промислової палати Олександр Смолич та віцепрезидент цієї ж організації Віталій Киричук.

Олександр СмоличОлександр Смолич
 

 

Комерційний директор «Пластхім Україна» Дмитро Пасічник зазначив, що основна частина інвестицій спрямована на будівництво нової лінії з виробництва БОПП-плівки.

«Станом на сьогодні ми виготовляємо 5 тисяч тонн на рік. Після завершення усіх робіт, встановлення нового обладнання потужність зросте до 12 тисяч тонн на рік. Це дозволить забезпечити плівкою європейської якості 50 % українського ринку», – розповів він.

Президент Волинської ТПП Олександр Смолич відзначив великі масштаби нового виробництва. Він підкреслив, що нове виробництво дозволить створити близько 80 нових робочих місць. А найголовніше, що компанія повною мірою забезпечить українського виробника високоякісним пакувальним матеріалом.

 

 

 

З його слів, таке імпортозаміщення позитивно вплине на ринок упаковки та економіки України в цілому.

До слова, «Пластхім Україна» входить до групи компаній, яка займається виробництвом полімерної плівки та гнучкої упаковки в Болгарії, Словаччині та Фінляндії. Раніше плівку виготовляли під брендом «Татрафан», але у 2020 році болгарська компанія «Plasthim-T» купила частку українського виробника,
ставши основним акціонером.

 

Довідково:
Система Торгово-промислових палат в Україні забезпечує сприятливе бізнес-середовище в Україні, створює та розширює можливості розвитку бізнесу через відкриття нових ринків для вітчизняного експорту, сприяння динамічній інтернаціоналізації українського бізнесу та активну інтеграцію в світову економіку, вдосконалення інституційного середовища в процесі діалогу бізнесу та влади, а також надання послуг, затребуваних бізнесом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів