Поділитись:

У Луцьку може з’явитися нове колесо огляду

Четвер, 25 листопада 2021, 09:35

У Луцьку може з’явитися нове оглядове колесо.

Про це у програмі «По дорозі» на 12 каналі 23 листопада заявив бізнесмен, представник парку атракціонів Павло Цапюк.

«Про це вже не від однієї людини чув, і коли я перебирав пропозиції на нове колесо огляду по виробниках, український завод мені надіслав декілька пропозицій. Мені просто скинули скриншот великого 32-метрового колеса огляду, яке вони рахували для якогось інвестора. Там не було написано, що це Луцьк, але я зрозумів, що його для Луцька вже хтось дивиться. На той момент колесо огляду коштувало би 320 тисяч євро», – розповів Павло Цапюк.

Однак, на погляд підприємця, для того, щоб воно окупилося, його доведеться «розкручувати».

«Я не сперечаюся: буде ефект як у «МакДональдзу», буде жахлива черга, величезні каси – і далі стане просто колесо огляду. І його треба буде розкручувати. Треба буде запустити туристичний маховик у великій міській програмі», – зазначив бізнесмен.

На його думку, нове колесо в будь-якому випадку має бути вище, ніж те, що є зараз, і його розмістять десь у центрі міста.

«Можливо, ще зв’яжуся, можливо, буде якась співпраця. Я цього не відкидаю», – додав Павло Цапюк.

Нагадаємо, що цього року навесні в Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, раптово зупинилося колесо огляду. Людям, які застрягли на висоті, знадобилася допомога рятувальників.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 липня 2022
12:51
05 липня 2022
13:08
08:02
04 липня 2022
18:57