Поділитись:

У Луцьку на Соборності камери «ловлять» 600 «шумахерів» в день (відео)

Понеділок, 22 листопада 2021, 11:08

Камери спостереження на проспекті Соборності у Луцьку фіксують в середньому 600 порушників швидкісного режиму за добу.

Про це повідомила очільниця Департаменту муніципальної варти Луцької міської ради Юлія Сиротинська під час засідання постійної комісії Луцької міської ради з питань будівництва та архітектури 22 листопада під час обговорення програми «Безпечна громада».

Юлія Сиротинська розповіла, що відповідно до програми «Безпечна громада» камери спостереження покриють всю громаду. Наразі тільки на проспекті Соборності камери фіксують в середньому по 600 порушників швидкісного режиму за добу.

В майбутньому штрафи за такі порушення будуть стягуватися автоматично. У разі несплати штрафу порушник не зможе покинути територію України. Як додала Юлія Сиротинська, наразі вже близько 200 громадян України не пропустили за кордон у зв'язку із несплатою адміністративного штрафу.

«Це і є цифрова держава - коли все автоматизовано і диджиталізовано», – зазначила Юлія Сиротинська.

Члени комісії підмітили, що подібна система нагадує сюжет з антиутопії письменника фантаста Джорджа Орвелла про «Старшого брата». Як додала Юлія Сиротинська, після прокладання власного оптоволокна у Луцьку вдасться об'єднати в єдину мережу всі комунальні заклади та установи Луцька. Це дозволить значно заощадити на послугах за Інтернет. Схожий проєкт наразі реалізували лише у Харкові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 грудня 2021
06 грудня 2021
13:20
12:55
05 грудня 2021
18:01