Поділитись:

Інстабізнес на Волині: свічки з атмосферою свята (фото)

Неділя, 21 листопада 2021, 10:00

Сайт волинських новин «Конкурент» продовжує рубрику «ІнстаБізнес» – історії про унікальні «хендмейд» речі  у волинському інстаграмі і про те, як на них заробляти. Отож, знайомтеся – студентка третього курсу спеціальності туризм Валерія Мельничук. Живе та навчається у Луцьку. Захоплюється танцями  і любить рукоділля.

Як усе починалося?

Ідея зайнятись свічковарінням належить хлопцеві Валерії – Олександру, бо вони любили запалювати свічки, проте їх вартість дивувала – ціна хорошої аромасвічки подекуди сягала 300 гривень. Тому хлопець запропонував спробувати варити свічки власноруч. Згодом це стало їх улюбленим заняттям. Пара так захопилась своїм хобі, що це переросло у власну маленьку справу, в яку вони вкладають всю душу.

 

 

 

«Пам`ятаю першу партію – 6 маленьких свічок з ванільним ароматом. Ми їх зробили неправильно, тож вони у нас зовсім не вдалися. Дуже погано горіли», – пригадує Валерія.

Інстаграм-досвід           

Серед усіх соціальних мереж для розвитку Валерія обрала саме інстаграм. Дівчина переконана, що їх цільова аудиторія – користувачі цієї платформи.

«В інстаграмі величезна кількість людей, які цінують хендмейд, тож ми вирішили, що будемо продавати свої вироби саме тут» – розповідає дівчина.

Перший продаж свічки був справжнім вибухом емоцій. Саме це дало зрозуміти, що їхня робота справді потрібна людям, та змотивувало вдосконалюватись та розвиватись.

«Перша продана свічка була з запахом лаванди. Простенька – у баночці без декору. Ми ж тільки починали. Проте саме цей продаж дав нам шалений поштовх розвиватись. Ми почали замовляти нові форми, аромати, барвники. Почали експериментувати з шаровими свічками» – ділиться своїм почином лучанка.

 

Що далі?

Валерія розповідає, що надалі пара має намір робити свічки у власних гіпсових або бетонних формах.

«Це зробить кожну свічку особливою», – переконана дівчина.

До зимових свят готують особливу партію новорічних свічок. Наразі Валерія з хлопцем замовляють декор та продумують усі деталі в дизайні.

 

 

«Ідея виникла з передчуттям Різдва. У мене це свято асоціюється з теплом, сміхом, мандаринами, ялинками, бенгальськими вогниками. Тому ми вирішили усю цю атмосферу вкласти в кожну свічечку. Для цього ми будемо використовувати аромати цитрусових, хвою, бадьян, жолуді та палички кориці. А ще –  сушений апельсин! Ми його сушимо самі», –  розповідає дівчина.

Свічки Валерії та Олександра направду наповнені любов`ю. Під час варіння усі буденні справи йдуть на другий план, адже повністю розчиняются у процесі.

 

 

 

«Ця робота нам дуже подобається. Щоразу, коли виходить нова свічечка і коли вона ідеальна, це надихає робити ще одну і ще одну, кращу за попередню для того, щоб людям вони теж подобались», – діляться Олександр і Валерія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 червня 2022
15:13
27 червня 2022
26 червня 2022
23 червня 2022
17:41
22 червня 2022
23:05
21 червня 2022
20 червня 2022
19 червня 2022
18 червня 2022
16 червня 2022
15 червня 2022