Поділитись:

У випуску "Протилежного Погляду LIVE" говоритимуть про патріотизм

Четвер, 13 жовтня 2016, 15:35

Черговий випуск програми Протилежний Погляд LIVE приурочений до Дня захисника Вітчизни.

Це нове свято було встановлено указом Президента від 14-го жовтня 2014-го року в Україні задля вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Неоголошена війна Росії проти України змусили згуртуватися українців у боротьбі проти агресора. Отож, впродовж ефіру говоритимемо про поняття "патріотизму", волонтерський рух та роль добровольчих батальйонів у війні. Окреме місце матимуть питання внутрішнього стану української армії та її забезпечення, проведення виборів на окупованих територіях та стан зовнішньоекономічних зв'язків з Росією.

До студії запрошені гості, які безпосередньо брали участь у захисті територіальної цілісності нашої держави, це — Олександр Серватович, заступник голови спілки воїнів АТО у Волинській області та Олексій Кушнєр, ветеран АТО і волонтер.

Також просимо телеглядачів взяти участь у голосуванні, яке відбуватиметься впродовж ефіру, давши відповідь на запитання: "Чи потрібний Україні візовий режим з Росією".

Протилежний Погляд LIVE, 19:45, ТК "Нова Волинь"

Надрукувати
мітки:
коментарів
07 серпня 2020
06 серпня 2020
19:30