Поділитись:

На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)

Четвер, 04 листопада 2021, 13:26
На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)

У Володимирі-Волинському невідомі вчинили пошкодили надгробок на Ладомирському кладовищі.

Про це написала на своїй сторінці у фейсбуці Ганна Доскоч.

Жінка повідомила, що у середу, 3 листопада, її мій чоловік поїхав прибрати могили родичів на Ладомирському кладовищі. Волинянин помітив, що на могилах поруч, які завжди були доглянуті, невідомі скоїли акт вандалізму. Ймовірно, що відбулося це протягом останніх днів.

Недалеко від іншої могили родичів чоловік помітив, що пам'ятник на старенькій дитячій могилі просто завалений.

«Кладовище велике – думаю, що є ще й інші постраждалі поховання. 

На фото видно, що понищені могили досить скромні, без оздоблень металами. Чим керуються ті нелюди, які руйнують місця спочинку померлих: бажанням вкрасти і продати метал, збоченою психікою чи окультною одержимістю?!

І головне питання: хто повинен нести відповідальність, відшкодовувати збитки, відновлювати зруйновані надмогильні плити?!», – йдеться у дописі.

На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)На Волині вандали пошкодили надгробки на кладовищі (фото)

Нагадаємо, вандали понищили два пам’ятники колективного поховання солдатів, які знаходяться на центральній алеї Лодомирського цвинтаря у Володимирі-Волинському.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів