Поділитись:

Програмний РРО – нові технології для автоматизації бізнесу*

Середа, 03 листопада 2021, 17:02

Застосування спеціальних технологій та обладнання у роботі приватних підприємств є обов'язковим елементом для обліку та контролю, а з січня 2022 року це ще й стане обов'язковим елементом на законодавчому рівні. Не кожен підприємець готовий витратити кілька десятків тисяч гривень на придбання обладнання. А й не треба! Для роботи є платформа Poster сучасного формату.

Суть у тому, що програмний РРО (реєстратор розрахункових операцій) – спеціальна технологія, яка замінює фізичне устаткування. Про це можна детальніше прочитати на сайті Poster. Застосовується хмарна технологія, коли всі розрахунки здійснюватимуться на відповідних серверах та автоматично передаватимуться до податкової служби від імені підприємця.

Як працює програмний продукт?

Алгоритм дій максимально простий та зрозумілий:

  1. Клієнт оплачує виставлений рахунок за замовлення;
  2. Система передає дані до податкової служби;
  3. Офіціант друкує чек із QR-кодом;
  4. Клієнт одержує чек, який можна перевірити на сайті податкової служби.

За допомогою однієї POS-системи можна вирішити багато проблем. Додаткова інтеграція із засобами автоматизації від Poster дозволить керувати меню, створювати звіти та користуватися аналітикою, вести фінансовий, складський та бухгалтерський облік, а також контролювати всі інші елементи бізнесу.

Особливості хмарної технології

Відсутність необхідності придбання фіскального реєстратора – ключовий плюс програмної технології. Крім того, підприємець отримує Z-звіти, причому автоматично. Не потрібно витрачати час і робити все вручну.

Хмарна технологія має на увазі збереження результатів навіть у тому випадку, якщо інтернет не працює. Дані будуть фіксуватися, а після увімкнення мережі інформація відразу ж надсилається. Обслуговуючий персонал продовжує приймати замовлення.

Переваги роботи з Poster

Прозора ціна – головний плюс співпраці. Надається тарифна оплата, а вартість заздалегідь фіксується у договорі обслуговування. Гарантується цілодобова безкоштовна підтримка для вирішення будь-яких питань. До того ж час від часу збираються запити клієнтів, щоб формувати FAQ, спрощуючи таким чином подальшу співпрацю.

Проекти Poster працюють на простих планшетах чи персональних комп'ютерах. Керівник у будь-який момент може отримати інформацію по телефону, перебуваючи в будь-якій точці світу, але з доступом до інтернету. Це дозволить виконувати ефективний контроль за бізнесом.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 січня 2023
08:00
04 січня 2023
29 грудня 2022
12 грудня 2022
01 грудня 2022
24 листопада 2022
22 листопада 2022
21 листопада 2022
19 листопада 2022
09:00
04 листопада 2022
26 жовтня 2022
15 жовтня 2022
02 жовтня 2022