Поділитись:

Учні луцької школи масово грали «в кальмара» (відео). ОНОВЛЕНО

Вівторок, 02 листопада 2021, 14:07

Учні луцької школи №11 масово гралися в гру з популярного серіалу «Гра в кальмара». 

Відео оприлюднили у вівторок, 2 листопада у телеграм-каналі «4lutsk». 

За правилами, один гравець обернений спиною до решти. Поки він не дивиться, інші рухаються і наближаються до нього. Однак, той, хто буде рухатися, коли гравець обернеться, вибуває із гри. У телесеріалі таких людей вбивали. А перемагали ті, хто встиг дістатися до певної позначки за визначений час. 

Як луцькі школярі грали в популярну гру, дивіться на відео.

Пізніше в редакцію ІА «Конкурент» зателефонував начальник управління освіти Луцької територіальної громади Віталій Бондар і запевнив, що грали учні не в кальмара. 

«Там трохи неправдиво написано. Це учні і вчителі на перерві грали гру. Але вона називається «Лисичка», – запевнив він.

Нагадаємо, раніше у луцькій школі вже грали в популярну гру

Довідково: 
«Гра в кальмара» – південнокорейський вебсеріал в жанрі виживання, пригодницького бойовика, трилера і драми. Режисером і автором сценарію став Гван Дон Хьок. Серіал, що складається з дев'яти епізодів, оповідає про групу людей, яким потрібні гроші. Вони приймають дивне запрошення взяти участь у дитячих іграх. На переможця чекає привабливий приз, але ставки тут смертельні. Серіал вийшов на Netflix та побив усі рекорди по переглядах на цій стримінговій платформі. Менше ніж за місяць серіал переглянули 111 мільйонів людей із більше ніж 90 країн світу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 жовтня 2022
15:51
05 жовтня 2022
11:48
04 жовтня 2022
19:09
18:02