Поділитись:
У місті неподалік Луцька водійка збила 52-річного чоловіка (відео)
П'ятниця, 29 жовтня 2021, 12:45

У місті Рожище сталась ДТП у результаті якої постраждав 52-річний чоловік.
Автопригода трапилася 28 жовтня близько 20:00.
Інформацію повідомили у головному управління поліції Волині.
Відомо, що 29-річна водійка автомобіля Форд збила 52-річного чоловіка, жителя села Тростянка. Попередньо, встановили, що чоловік раптово вийшов на проїжджу частину.
Постраждалого госпіталізували до хірургічного відділення.
Деталі дорожньо-транспортної пригоди встановлюють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.