Поділитись:

У школах Володимира вводять дистанційне навчання

Середа, 27 жовтня 2021, 15:49

З метою запобігання поширення коронавірусної хвороби, з 1 по 7 листопада навчальний процес у закладах освіти Володимира буде здійснюватись у дистанційному режимі.

Про це у середу, 27 листопада, у Володимирській міській раді йшлося під час позачергового засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

Перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук поінформував присутніх щодо рекомендації Міністерства освіти продовжити шкільні канікули до 7 листопада. Проте у Володимир-Волинській громаді пропонується на один тиждень запровадити дистанційне навчання. Таким чином діти протягом двох тижнів не контактуватимуть один з одним, а працівники загальноосвітніх шкіл, які ще не щепились від коронавірусу, матимуть змогу це здійснити. Адже, як зазначила начальник управління з гуманітарних питань Оксана Бігун, згідно постанови Кабміну, після 8 листопада колективи усіх навчальних закладів мають забезпечити стовідсотковий рівень вакцинації, а нещеплені працівники будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.    

До слова, на Ковельщині на тиждень продовжили шкільні канікули, натомість школи Луцької міської територіальної громади не продовжуватимуть.

Нагадаємо: вчора, 26 жовтня, посадовці Волинської ОДА заявили, що на Волині вкрай складна ситуація із COVID-19. Тому школам рекомендували продовжити канікули до 7 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
02 грудня 2021
01 грудня 2021
20:51
30 листопада 2021
29 листопада 2021