Поділитись:

Невакцинованим волинянам можуть заборонити ходити до церкви

Четвер, 21 жовтня 2021, 08:44

Після переходу Волинської області до «червоної» зони для людей, у яких немає сертифікату, що засвідчує вакцинацію проти COVID-19, обмежать доступ до храмів.

Про це пишуть Волинські новини, посилаючись на брифінг заступниці голови Волинської ОДА Людмила Тимощук.

Зі слів спікерки, Волинь стрімко наближається до «червоної» зони епіднебезпеки. Водночас посадовиця нагадала мешканцям області про те, що з 21 жовтня 2021 року на Волині та всієї території країни діятимуть обмеження у міжобласних перевезеннях громадським транспортом невакцинованих громадян.

Вона зазначила, що особи без вакцинації не зможуть користуватися міжобласними маршрутками, автобусами, а також потягами та авіасполученням.

«Це не порушення прав, це заходи, спрямовані на те, щоб берегти ваше життя», – констатувала Людмила Тимощук.

Окрім цього, вона звернулася до волинських священників і парафіян, щоб одні та інші врахували, що з «червоною» зоною в церквах діятимуть ті ж самі протиепідемічні заходи, як і на початку карантину.

«Це і обмеження дистанції, і обмеження перебування у храмі. Тільки вакциновані люди зможуть вільно відвідувати церкву, але при цьому носити маски. Маски повинні носити і вакциновані і невакциновані. Бо вакцинований – не означає не інфікований», – наголосила посадовиця.

Вона додала, що з переходом до «червоного» рівня епідеміологічної небезпеки люди, які вакцинувалися, матимуть більше прав знаходитися у тому чи іншому приміщенні

«Щоб у області не було економічного колапсу та протестів, щоб працювали заклади освіти, медицини та культури, треба вакцинуватися. Адже доступ до цих закладів буде лише у вакцинованих», – підкреслила Людмила Тимощук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
27 червня 2022
23 червня 2022
19 червня 2022
16 червня 2022
13 червня 2022
11 червня 2022
06 червня 2022
22:02
05 червня 2022
01 червня 2022