Поділитись:

Якщо Волинь «почервоніє», черги за вакциною будуть, як у радянські часи, – Тарас Шкітер

Вівторок, 19 жовтня 2021, 18:50

Луцький депутат висловив переконання, що після того, як Волинь потрапить до «червоної» зони карантинних обмежень, вакцинуватися місцевим жителям стане проблематичніше.

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав голова фракції «Громадянський рух «СВІДОМІ» Тарас Шкітер.

Обранець громади поділився світлинами черг на вакцинацію з Запоріжжя й Дніпра, які днями потрапили до «червоної» зони, і люди масово пішли вакцинуватися.

За словами депутата, так сталося тому, що «працювати, ходити в магазини чи кафе без ковід-сертифікатів в цих містах вже неможливо». Тарас Шкітер зазначив, що можливість вакцинуватися у цих містах є давно, як і у Луцьку, але до переходу до «червоної» зони черг не було.

«Цікавий факт для роздумів: Херсонська, Донецька, Дніпропетровська, Запорізька та Одеська області після потрапляння в червону зону вийшли у лідери по кількості вакцинації першою дозою за добу серед регіонів України. 

Чи буде подібна ситуація у Луцьку? Звісно! Це реальність, яка на нас чекає, якщо люди не почнуть вакцинуватись!», – переконаний обранець громади.

Депутат зауважив, що в обласному центрі Волині є вісім місць, де можна отримати вакцину, відсутні черги, є можливість вакцинуватись перед роботою чи на вихідних. 

«В Луцьку ви можете самі обрати виробника вакцини, інформація про наявність вакцин доступна за номерами телефонів вказаними на офіційному сайті МОЗ України, але це зараз, поки ми не в червоній зоні і без величезних черг!

Не потрібно чекати, поки черга на вакцинацію буде, як за продуктами в радянські часи! В нас так завжди – люди ідуть до лікарів лише з загостреннями», – додав Тарас Шкітер.

Нагадаємо, професорка Школи громадської охорони здоров'я при Університеті Джорджа Вашингтона Леанна Вен розповіла, що ковід-вакцини знижують імовірність інфікування в шість разів, а ймовірність смерті – в 11 разів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 грудня 2021
05 грудня 2021
04 грудня 2021
03 грудня 2021
02 грудня 2021
01 грудня 2021
20:51