Нічия: «Волинь» на виїзді зіграла з ФК «Гірник-Спорт»

Неділя, 17 жовтня 2021, 17:01

Луцький ФК «Волинь» у матчі 14 туру Першої ліги на виїзді не втримала переможний рахунок над футбольним клубом «Гірник-Спорт» з Горішніх Плавнів – 1:1.

Про це повідомляє ІА «Волинські новини».

Перший тайм мав всі шанси закінчитися з нулями на табло, однак на 43 хвилині «Волинь» відкрила рахунок. Після прострілу м’яч відскочив до Климця, і вінгер прокотив його у ворота – 0:1.

«Гірник-Спорт» відігрався у другому таймі на 78 хвилині: Вадим Яворський у центральній зоні обігрався з Паламарем та, вибігши на ворота Неділька, не залишив шансів голкіперу – 1:1.

До слова, перед тим, як господарі зрівняли рахунок, арбітри не зарахували гол Войтіховського, вгледівши у нього офсайд.

Останні хвилини в атаках провели господарі поля, але в підсумку свисток арбітра зафіксував бойову нічию – 1:1.