«Старий Луцьк-Університет» вдруге в цьому сезоні обіграв «Хімік-2».

Про це стало відомо з фейсбук-сторінки баскетбольного клубу.

Матч відбувся вчора, 10 жовтня.

Луцька команда впевнено перемогла суперника.

На старті поєдинку невеличкою перевагою в рахунку володіли господарі. Лучани частіше порушували правила, проте їх супернику не завжди вдавалося реалізовувати штрафні кидки. Ближче до завершення першої чверті луцька команда заграла активніше, це дозволило виграти чверть з рахунком 17-20.

Початок другої чверті від лучан став своєрідним нокдауном для суперників. 2 очки від Владислава Унгуряна і 5 від Володимира Коцька призвели до тайм-ауту, тренера «Хіміка» Пащенка. З того часу перевага «Старого Луцька» трималася на умовній позначці 10+. На велику перерву команди пішли за рахунку 29-43.

Третя чверть закріпила домінування волинян. Южненці зуміли забити лише 9 очок за десять хвилин. Перед останньою чвертю на табло «горів» рахунок 38-64.

Волинська команда збільшувала свій відрив: в господарів, фактично, не було шансів для камбеку. Фінальна сирена зафіксувала перемогу лучан 55-87. Найрезультативнішим гравцем матчу став Володимир Коцько (17 очок та 4 результативні передачі).