Поділитись:

Порошенко підписав скасування ліцензій для виноробів

Субота, 08 жовтня 2016, 18:23

Президент Петро Порошенко підписав закон, який скасовує для невеликих виробників місцевих плодово-ягідних вин з власної сировини ліцензію на оптовий продаж алкоголю, яка досі становила 500 тисяч гривень на рік.

Він зробив це, відвідуючи одне з виноробних господарств в Одеській області, – пише Українська правда.

З його слів, це сприятиме суттєвому розвитку виноробства в Україні і це вино прославить Україну в світі.

"Сьогодні є велика кількість людей, які почнуть вирощувати виноград, вчитися виробляти вино, згадувати і вчитися", – сказав він.

Порошенко заявив, що південь Одеської області досі був найбіднішим, незважаючи на сприятливі умови вирощування винограду.

"І що для цього (виправлення ситуації – ред.) було потрібно? Прокласти дорогу, зняти обмеження, дати можливість вирощувати вино, дати можливість його продавати. Побудувати мости в Румунію. Зняти візи в Румунію, в Болгарію – їдьте, продавайте, робіть!" – сказав Порошенко.

Нагадаємо: раніше Верховна Рада скасувала вимогу купувати ліцензію на торгівлю вином, якщо виробник користується власними виноматеріалами. На думку ініціаторів закону, таке нововведення дасть змогу багатьом підприємцям почати випуск виноградних і плодово-ягідних вин, а також медових напоїв.

Надрукувати
мітки:
коментарів