Волиняни стали призерами кубку України з тхеквондо (фото)

Понеділок, 04 жовтня 2021, 14:23

На кубку України з тхеквондо в категорії пумсе волиняни завоювали медалі різного ґатунку.

Змагання проходили у місті Одеса, протягом 1-3 жовтня.

Про це повідомляє управління у справах молоді та спорту Волинської облдержадміністрації.

Мицюк Оксана посіла перше місце у традиційному пумсе (особисте) серед жінок до 40 років.

У традиційному пумсе (командне) серед жінок до 40 років першість здобули волинянки Гурняк Софія, Мицюк Оксана та Безштанько Діана.

У підсумку змагань команда Волині посіла третє загальнокомандне місце.

В Одесі також відбувся кубок України з тхеквондо (ВТФ) у розділі пумсе серед ветеранів. У підсумку змагань волинські спортсмени вибороли три золоті медалі.

Мицюк Ярослав став чемпіоном у традиційному пумсе (особисте) серед чоловіків до 40 років. Мицюк Оксана та Мицюк Ярослав здобули першість у традиційному пумсе в парі.

Волиняни стали призерами кубку України з тхеквондо (фото)Волиняни стали призерами кубку України з тхеквондо (фото)