Поділитись:

У Луцьку на COVID-19 захворіли 28 дітей

Середа, 22 вересня 2021, 16:50

Більше половини закладів загальної середньої освіти Луцької міської територіальної громади не переходитиме на дистанційну форму навчання через впровадження «жовтої» зони карантинних обмежень. Проте станом на 22 вересня у Луцьку на коронавірус захворіло 28 дітей.

Про це у коментарі ІА "Конкурент" розповіла заступниця медичного директора Луцької міської дитячої поліклініки Руслана Заєць.

"Восени завжди підвищена захворюванність. Влітку діти були на оздоровчому періоді і не було стільки контактів, зараз ті контакти знову відновилися, тому збільшилася кількість позитивних підтверджених випадків захворювань на ковід. Також це пов'язано з тим, що зафіксований новий штам коронавірусу. Але не можна сказати, що дуже різко збільшилася кількість хворих", – наголосила Руслана Заєць.

З її слів, у 2021 році найбільша захвоюванність серед дітей була у березні, а алітку не зареєстрували жодного випадку захворювання.

Нагадаємо: на сьогодні у Луцькій міській територіальній громаді у 13 закладах загальної середньої освіти провакциновано понад 80% працівників. Ще 7 закладів не добирають до цього показника по декілька відсотків.

До слова, в Україні запровадять обов’язкову вакцинацію від коронавірусу для вчителів та держслужбовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 жовтня 2021
16 жовтня 2021
15 жовтня 2021
13:40
09:47