Поділитись:

Пенсіонер із Луцька «виграв» 400 тисяч гривень (відео)

Середа, 22 вересня 2021, 11:27

Луцький пенсіонер майже став переможцем несправжньої лотереї. Він міг стати власником досить великого виграшу – 400 000 гривень.

Про це інформує 12 канал.

У те, що звичайний папірчик може стати щасливим квитком, Олександр Іванович ніколи не вірив. Так само не вірив і в те, що будь-що в житті може з’явитися просто так. Бо змалку навчили: аби отримати щось – потрібно наполегливо працювати. От тільки, кажуть, дива в житті трапляються, якщо в них вірити. От і повірив. Цей папірець лучанин отримав у центрі Луцька.

«Я так його в кульок кинув, бо мені неохота було розбиратися.  Потім, коли свої справи зробив, приїхав додому, став зачитувати. Коли зачитав. Виявляється, пише: "Ви є призером. Зітріть" – я стер. Нібито виграв 400 000», – каже Олександр.

Олександр Іванович каже: у такий подарунок долі хоч і не вірив, але спробував випробувати удачу. Флаєр зі стертим копійкою виграшем сім’ї не показував. Боявся, що сміятимуться. Потайки від домашніх зателефонував на номер, вказаний на папері, отримав код підтвердження і почав з’ясовувати, як забрати приз – 400 тисяч гривень.

Йому сказали: треба спочатку щось купити за свої гроші, а тоді вже переможець нібито забере свій виграш.

І хоч «виграшна» сума так потрібна на операцію онуку – боротися далі пан Олександр не став. Зрозумів: золотий квиток – це шахрайство.

«Воно робиться так: я, наприклад, закуповую товар за свої кошти, даю адресу, отримую ці речі, за пересилку оплачую. Тобто оплачую всі їхні витрати, а потім – до побачення, людино. Я зателефонував. Кажу: "Я розумію, що ви – аферисти. Я зараз дзвоню в службу СБУ". Вони трубку кинули. Усе, на цьому діло закінчилося», – розповідає пенсіонер.

У поліції цю ситуацію пообіцяли вивчити, опрацювати та викрити зловмисників, які намагаються ошукати людей.

Зазначається, що загалом з початку року у поліції зареєстровано понад 600 кримінальних проваджень за фактом шахрайства. Більша половина з них – уже розкриті.

Пенсіонер Олександр, хоч і не отримав омріяних і таких потрібних коштів, та все ж радіє, що принаймні попередив людей, аби не довіряли «лохотронам».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 травня 2022
20 травня 2022
19 травня 2022
18:39
18 травня 2022
18:52
17 травня 2022