Волиняни перемогли на Чемпіонаті світу з паравеслування (фото)

Понеділок, 20 вересня 2021, 14:20

У Копенгагені відбувся Чемпіонат світу з веслування на байдарках і каное, на якому збірна України здобула чимало нагород

Чемпіонат світу відбувався з 16 по 19 вересня 2021 року в столиці Данії, Копенгагені. У складі збірної України, за медалі боролися й волинські веслувальники,

Про це стало відомо з сайту управління в справах молоді та спорту Волинської ОДА.

До програми чемпіонату ввійшли 42 дисципліни: каное – 13 (8 чоловічих, 5 жіночих), байдарки – 17 (9 чоловічих, 8 жіночих), параканое – 12 (по 6 чоловічих і жіночих). Серед них – 10 олімпійських і 9 паралімпійських дистанцій.

Україну представляли 31 спортсмен: 12 – у байдарках, 10 – у каное, 9 – у параканое.

Двоє спортсменів Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності Андрій Рибачок та Юрій Вандюк стали чемпіонами світу з веслування на байдарках і каное на дистанції С4 500м.

Каное-четвірка у складі Віталія Вергелеса, Андрія Рибачка, Юрія Вандюка і Тараса Міщука показала результат 1.31,20 на дистанції 500 метрів, випередивши команду Польщі на 0,1 секунди. Це перші нагороди української каное-четвірки на чемпіонаті світу.

Протягом 16-19 вересня 2021 року в Копенгагені також відбувся чемпіонат світу з параканое. В змаганнях взяли участь спортсмени з 26 країн світу. Команда України була представлена 9 спортсменами, 2 з яких волинські параканоїсти. У підсумку змагань чемпіонами світу стали волиняни – вчетверте Сергій Ємельянов, KL3 втретє – Марина Мажула KL1.