Поділитись:

У Луцьку оштрафували експоліцейську за корупційне правопорушення

Вівторок, 14 вересня 2021, 17:24

Луцький міськрайонний суд визнав колишню співробітницю батальйону управління патрульної поліції у порушенні вимог фінансового контролю.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.

Звільняючись у лютому 2021 року з роботи, поліцейська, всупереч вимогам ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно, без поважних причин, з порушенням строку на понад шість місяців подала декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, перед звільненням.

Луцький міськрайонний суд за участі прокурора відділу Волинської обласної прокуратури притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, колишню поліцейську взводу №2 батальйону управління патрульної поліції у Волинській області.

Суд визнав її винною у порушенні вимог фінансового контролю (адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення) та призначив покарання у виді штрафу, який експоліцейська уже сплатила.

Зауважимо, що цьогоріч на Волині із накладенням штрафів на винних осіб розглянуто 208 протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією. До відповідальності  притягнуто 7 працівників поліції, 2 депутатів обласної ради, 2 посадових осіб райдержадміністрації, 1 працівника митної служби, 34 депутатів місцевих рад, 24 посадові особи інших органів державної влади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
26 вересня 2021
25 вересня 2021
24 вересня 2021