Поділитись:

Органічний ринок в Україні та на Волині: статус-кво

Понеділок, 13 вересня 2021, 18:11

Органічний ринок в Україні невпинно розвивається. Завдяки розмірам країни, географічному положенню, близькості до потенційних міжнародних покупців та поширеним родючим чорноземам, Україна має сприятливі умови для органічного сільського господарства.

Станом на кінець 2019 року, за даними оперативного моніторингу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, налічується близько 468 тис. сільськогосподарських земель, що знаходяться під органічним виробництвом, з них – близько 385 тис. га мають органічний статус. Тобто, землі під органічним виробництвом займають всього 1,1% від усіх сільськогосподарських земель України. Якщо говорити про органічних виробників, то із 617 операторів, до яких входять також трейдери та переробники, кількість саме сільськогосподарських органічних виробників становить 470.

Україна посідає 4-те місце у світі за обсягами поставок органічної продукції до ЄС, згідно з даними звіту Європейської Комісії щодо імпорту органічної агропродовольчої продукції до ЄС у 2020 році. Загалом, близько 85% всієї органічної продукції експортується, решта залишається для переробки та внутрішнього споживання. За результатами дослідження органічного ринку, проведеного українським органом сертифікації «Органік Стандарт», експорт органічної продукції з України у 2020 році становив 204 мільйонів доларів США. Всього у 2020 році Україна експортувала близько 60 різних органічних продуктів до 38 країн світу обсягом 330 тис. тонн.

Внутрішній органічний ринок України, за результатами 2020 року, сягнув позначки 25,1 млн доларів США і зріс на 3% у порівнянні з 2019 роком. Мова йде тільки про органічні продукти харчування власного виробництва без врахування імпортованої продукції. На першому місці за рівнем споживання вже не перший рік впевнено тримається молочна продукція. Вона складає майже 65% усього обсягу споживання органічної продукції, далі йдуть круп’яні та зернові вироби, борошно і насіння (18%).

 

Державна підтримка органічного сектору

Органічне виробництво останнім часом все більше згадується на державному рівні як один із пріоритетних напрямків розвитку сільського господарства і можна спостерігати позитивні зміни на урядовому рівні.

3 березня 2021 року Кабінет Міністрів України затвердив Постанову «Про затвердження Національної економічної стратегії на період до 2030 року», де офіційно встановлено ціль щодо досягнення показника площі земель з органічним статусом до не менш як 3% загальної площі сільськогосподарських угідь України, що становить приблизно 1,3 млн га. Ще один індикатор стратегії – збільшення експорту органічної продукції до 1 млрд доларів США до 2030 року.

На початку липня 2021 року Мінекономіки презентувало концепцію держпідтримки АПК на 2021-2023 роки, серед пріоритетних напрямків якої є тваринництво, садівництво, фермерство, здешевлення техніки та кредитів. До концепції додано напрям з підтримки розвитку органічного виробництва.

Відповідно до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України» пунктом 17- 2.9. визначено, що державна підтримка виробників органічної сільськогосподарської продукції здійснюється шляхом:

  • виділення бюджетних субсидій з розрахунку на одиницю оброблюваних угідь та/або одну голову великої рогатої худоби;
  • відшкодування до 30 відсотків вартості витрат на проведення сертифікації органічного виробництва;
  • відшкодування до 30 відсотків вартості витрат на придбання дозволених для використання засобів захисту рослин та добрив, насіння, садивного матеріалу та кормів.

Загалом для виробників органічної сільськогосподарської продукції на 2021 рік виділено 50 млн грн. Це буде перша державна підтримка органічного сільського господарства у вигляді фінансових ресурсів на національному рівні.

10 липня 2018 року Верховна Рада України прийняла «органічний» Закон, згідно з яким запроваджується чітка та прозора система реєстрації органів сертифікації, операторів ринку та органічного насіння, визначається механізм державного контролю (нагляду) за діяльністю суб’єктів ринку органічної продукції та встановлює їх відповідальність за порушення законодавства у цій сфері. Разом з цим регламентуються процедури сертифікації органічного виробництва й обігу органічної продукції, та встановлюються вимоги до органів сертифікації та їх функції.

Прийняття Закону «Про внесення змін до розділу XI «Перехідні положення» Закону України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» 14 липня 2021 року полегшить умови переходу від неорганічного сільського господарства до органічного, дасть можливість подовжити термін перехідного періоду і дозволить усім українським виробникам органічної продукції долучитися до програми державної підтримки органічного виробництва. Даний Закон дає змогу підвищити конкурентоспроможність органічної продукції та розширити зовнішні ринки для її збуту, що є поштовхом до сталого розвитку органічного сільського господарства в Україні.

Варто підкреслити важливість ролі місцевої влади у кожному регіоні, адже органічні проєкти громад є найбільш перспективними для розвитку цих регіонів. Ще кілька років тому підтримка органічних виробників була передбачена на регіональному рівні лише в деяких областях України, а згідно останніх даних ГС «Органічна Україна» станом на вересень 2021 року таку підтримку забезпечують усі 24 обласні державні адміністрації.

Інформаційна підтримка

Важливою умовою розвитку органічного сектору є підтримка виробників та збільшення попиту на органічну продукцію, адже неможливо збільшити виробництво без попиту.

Згідно з результатами дослідження «Обізнаність та сприйняття органічних продуктів в Україні», що було проведено компанією «MZ hub» наприкінці 2020 року, 78% споживачів в Україні готові купувати органічні продукти, але їм бракує інформації, що допоможе зробити вибір на користь органічних продуктів.

Враховуючи це, наприкінці травня 2021 року стартувала перша комунікаційна кампанія з просування органічних сертифікованих продуктів, яка відбувається завдяки об’єднанню зусиль ключових учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива» та за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько- української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України». За мету було поставлено доступно роз’яснити споживачу, що ж таке органічні продукти, які їхні переваги та як їх розрізнити на поличках магазинів.

 

Волинь органічна, або Місце Волині на органічному ринку України

21 липня 2021 року на Волині відбувся онлайн «Регіональний форум Органічна Україна 2021. Луцьк», який організувала громадська спілка виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» за підтримки Волинської ОДА. На форумі були присутні 50 учасників, серед яких представники Мінекономіки, Волинської ОДА, Управління агропромислового розвитку, Управління освіти і науки Волинської обл., а також експерти галузі, виробники, підприємці, фермери, медіа та інші зацікавлені особи.

Ігор Чуліпа, заступник голови Волинської ОДА, у привітальному слові на форумі відзначив, що питання органічного виробництва та органічного сільського господарства є одним з пріоритетних завдань Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року, а саме щодо популяризації споживання органічної продукції та здорового способу життя, а також диверсифікації аграрного виробництва, вирощування нішевих культур, в т.ч. органічної продукції.

За словами Юрія Горбенка, начальника Управління агропромислового розвитку Волинської ОДА, станом на липень 2021 року на Волині налічується 4564 га сільськогосподарських земель, що знаходяться під органічним виробництвом, з них 4424 га мають органічний статус. В області зареєстровано 20 сертифікованих операторів органічної продукції, більшість з яких здійснює свою діяльність в об’єднаних Луцькому (7), Ковельському (5) та Володимир-Волинському (5) районах. Камінь-Каширський район наразі має найбільшу кількість не освоєних земель, але й там знаходяться три підприємства-виробники органічної продукції.

 

Комплексна програма розвитку агропромислового комплексу Волинської області на 2016-2021 роки, затверджена рішенням сесії обласної ради від 10.03.2016 р. №3/23, передбачає часткове відшкодування вартості послуг із сертифікації до 50% вартості понесених витрат, але не більше ніж 50 тис. грн на одне господарство (сертифіковане як органічне), при умові співфінансування з бюджету громади.

Пан Юрій також зазначив, що станом на липень 2021 року Управління АПР Волинської ОДА розробляє проєкт Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу Волинської обл. на 2022-2026 роки і наразі триває активне обговорення проєкту для подальшого подання і затвердження на сесії облради.

Підтримку розвитку органічного сільського господарства висловила також Тетяна Соломіна, заступниця начальника Управління освіти і науки Волинської ОДА, підкреслюючи важливість проведення роз’яснювальної роботи щодо формування культури здорового харчування та підвищення рівня обізнаності щодо органічних продуктів, починаючи з дітей молодшого та середнього шкільного віку. Пані Тетяна висловила готовність Управління до співпраці зі школами та вчителями щодо створення пілотних проєктів з просування органічної теми, а також повідомила, що Управління освіти і науки Волинської ОДА отримало погодження Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти щодо створення курсу «Органічне навчання дитини в умовах навчального закладу». Курс знаходиться в процесі розробки і наразі відбувається пошук спікерів, які могли би донести дану тематику до відома вчителів і пропагувати органічний напрямок.

 

Практичний досвід впровадження органічного виробництва показали на прикладі Прилісненської ОТГ, одним із основних напрямків стратегії розвитку якої є виробництво органічної ягідної продукції. За словами Олексія Гнатюка, заступника сільського голови громади, на початку липня 2020 року ОТГ провела успішні торги по продажу права оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення. Переможцем земельних торгів визнано ТзОВ «Біо Беррі», яке заклало маточник органічної суниці. Домовились, що інвестор вкладає кошти в органічне землеробство, а комунальне підприємство громади допомагає з обробітком землі, за що отримало непогані кошти. Крім цього, заробіток мають і працівники протягом року, адже культури посаджені так, що достигатимуть впродовж року.

 

Окрім вище згаданого ТОВ «Біо Беррі», до волинських виробників органічної продукції рослинництва належать ТОВ «Блюбері», ФОП Пушкар, ПП «Захід Агро», ТОВ «Порицьке», ТОВ «Ягоди Волині», ТОВ «САВ Агро Партнер», ТОВ «Шанс Вік», ТОВ «Агрофрукт ЛТД» та інші. На Волині вирощують органічні ягоди (малина, суниця, полуниця, лохина), зернові та олійні культури (просо, гречка, жито, соняшник, гірчиця, розторопша), лікарські трави (валеріана, кульбаба) та заготовляють органічні дикорослі продукти (чорниця, брусниця, ожина, обліпиха, журавлина, аронія, бузина, листя кропиви, тощо).

 

Найбільшим виробником органічної продукції тваринництва є ТОВ «Старий Порицьк», який пропонує споживачам широкий асортимент органічних молочних продуктів (молоко, кефір, сир кисломолочний, сир твердий, масло, сметана, йогурт, ряжанка тощо), які можна знайти на полицях супермаркетів по всій Україні.

 

У Луцьку органічну продукцію можна купити у магазинах «Сільпо», «Winetime» та в «Агро Еко Біо Маркеті», а також, звичайно, замовити в спеціалізованих онлайн магазинах та на сайтах виробників.

Підсумовуючи, варто зазначити, що хоча на даний момент на Волині знаходиться всього 1% від усіх земель під органічним виробництвом в Україні, результати проведеного регіонального форуму показують велику зацікавленість і готовність вести діалог як зі сторони органів державної влади, так і бізнесу. Це вже можна вважати великим кроком вперед, адже, як відомо, лише спільними зусиллями можна досягнути найкращих результатів.

Пандемія Covid-19 відвернула увагу громадськості від багатьох нагальних питань, однак питання власного здоров’я і здоров’я дітей залишається як ніколи актуальним. Зі слів Ольги Гвоздьової, радниці директорки Офісу з просування підприємництва та експорту, у 2020 році, незважаючи на падіння світової економіки та зменшення споживчих витрат через карантинні обмеження, попит на органічну харчову продукцію зріс. Хоча органічна продукція є вищою за ціною ніж неорганічна, у 2020 році продажі запакованої органічної їжі у світі збільшилися на 11%. При цьому зростання продажів упакованих продуктів харчування в цілому сягнуло лише 5% у грошовому вираженні.

Наразі не всі українці знають про переваги органічних продуктів, але зі зростанням рівня обізнаності — буде зростати попит.

Обираючи органічні продукти, ми не лише думаємо про здоров’я своєї сім’ї, виробників, варин, рослин, але й закликаємо весь світ піклуватися про планету.

Довідково:

Дана стаття підготовлена за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

Джерела: звіт Європейської Комісії щодо імпорту органічної агропродовольчої продукції до ЄС у 2020 році; дослідження органічного ринку України, що проведено ТОВ «Органік Стандарт» у партнерстві з OrganicInfo.ua за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія); матеріали Регіонального форуму «Органічна Україна 2021. Луцьк»; об’єднання ключових учасників органічного сектору України «Органічна ініціатива»; OrganicInfo.ua.  

 

Надрукувати
мітки:
коментарів