Поділитись:

З Богом і їжею: як у Луцьку минув третій Молитовний сніданок (фото, відео)

П'ятниця, 10 вересня 2021, 13:06

Всесвітню традицію Молитовних сніданків у Луцьку підтримують вже третій рік. Влада, духівники, громадські активісти, волонтери, соціальні підприємці та багато інших відомих волинян збираються разом, аби за молитвою і розмовою обговорити важливі питання та долучитися до доброї справи. 

Цього року більше двох сотень людей відклали свої справи і прийшли снідати у Волинський обласний музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка. 

Гості почали збиратися близько 8:30. На підході до драмтеатру вони зупинялися, спілкувалися, вітали одне одного, як добрі друзі – люди різних конфесій, різних політичних таборів. 

Учасників сніданку розмістили за 18 круглими столами. Поруч сиділи депутати і священники, музиканти, ресторатори, засновники громадських організацій, дипломати. У рамках цього заходу збирали гроші на обладнання для неонатального центру у Луцьку. 

Розпочали захід о 9:00 із дитячої молитви. Малюки у костюмах янголят зворушливо промовили перші слова до Бога. Таких слів лунало ще багато протягом сніданку. Далі вітальне слово мали голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступниця голови Волинської ОДА Людмила Тимощук та міський голова Луцька Ігор Поліщук

 

Ірина Чебелюк та Ігор ПоліщукІрина Чебелюк та Ігор Поліщук
 

Після прозвучала молитва "Отче Наш", спільна для всіх християнських конфесій. Помолившись, гості заходу почали сніданок. Залитий сонцем хол драмтеатру наповнився живим гамором – люди за столами почали невимушені розмови. 

 

 

Протягом заходу прозвучало сім великих молитов. Представники релігійних організацій молилися за сім'ю, мир, здоров'я – все те, про що і в особистих молитвах українці так часто просять Бога. 

Молитву за державу і владу виголосив Екзарх Луцький УГКЦ єпископ Йосафат. Він наголосив, що від мудрого керівництва залежить майбутнє процвітання нашої країни, тому попросив від Всевишнього мудрості і розсудливості для керівників. 

 

Депутат Луцькради Микола ФедікДепутат Луцькради Микола Федік
 

Генеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Славомір МісякГенеральний Консул Республіки Польща у Луцьку Славомір Місяк
 

За місто Луцьк помолився голова Волинського об'єднання Української церкви Християн віри євангельської єпископ Михайло Близнюк. З ним молився старший єпископ Всеукраїнського об'єднання Християн віри євангельської Михайло Паночко

Григорій ПустовітГригорій Пустовіт
 

Григорій Недопад та В'ячеслав РубльовГригорій Недопад та В'ячеслав Рубльов
 

За медиків молитву виголосив директор релігійної місії "Карітас-спес" Луцької дієцезії римо-католицької церкви отець Роман Бурник. Після його молитви луцький музикант Сергій Скулинець виконав пісню "Янголам у білих халатах". 

 

Молитву за мир, такий важливий сьогодні для України, виголосив керуючий Волинською єпархією ПЦУ митрополит Михаїл. Серед іншого, він наголосив, що той, хто хоче миру, повинен готуватися до війни. Попросив у Бога здоров'я і сил нашим захисникам на сході країни. 

 

 

Депутатка Луцькради від Громадянського Руху Депутатка Луцькради від Громадянського Руху "СВІДОМІ" Алла Надточій
 

Очільник фракції Громадянського Руху Очільник фракції Громадянського Руху "СВІДОМІ" у Луцькраді Тарас Шкітер
 

 

За дітей молився старший пастор Церкви Адвентистів Сьомого дня Володимир Мелись. Молитву за сім'ю здійснив голова Волинського об'єднання церков євангельських християн-баптистів Ярослав Троць. Він наголосив на важливості сімейних цінностей та інституту сім'ї. 

 

Інна ГачуковаІнна Гачукова
 

Митрополит МихаїлМитрополит Михаїл
 

Олена МельникОлена Мельник
 

За зцілення землі молився вікарій Волинської єпархії Української православної церкви єпископ Камінь-Каширський Афанасій

Завершили сніданок виконання духовного гімну України "Боже великий єдиний". 

Депутатка Луцькради від Громадянського Руху Депутатка Луцькради від Громадянського Руху "СВІДОМІ" Алла Надточій
 

 

Ресторатор Андрій КотищукРесторатор Андрій Котищук
 

 

 

Очільник фракції Громадянського Руху Очільник фракції Громадянського Руху "СВІДОМІ" у Луцькраді Тарас Шкітер
 

 

Депутатка Луцькради від Громадянського Руху Депутатка Луцькради від Громадянського Руху "СВІДОМІ" Алла Надточій
 

 

Митрополит МихаїлМитрополит Михаїл
 

Анатолій ЦьосьАнатолій Цьось
 

 

 

 

 

 

 

Тарас Шкітер та Алла НадточійТарас Шкітер та Алла Надточій
 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 жовтня 2021
21 жовтня 2021
15:32
09:25
20 жовтня 2021
17:50