Поділитись:

Асфальт та трохи хаосу: що коїться на проспекті Волі у Луцьку (фото, відео)

Четвер, 09 вересня 2021, 17:13

На проспекті Волі у Луцьку триває реконструкція дорожнього полотна.

Журналісти ІА «Конкурент» у четвер, 9 вересня побачили, що змінилося на перекритій частині за останні два тижні

Ще до 1 вересня частиною проспекту знову дозволили рух. На відрізку від вулиці Шопера до "Єврошопу" зараз вільно рухаються автівки. Там вже уклали основний шар асфальту. Таким чином учні гімназії №4 можуть безперешкодно потрапити до навчального закладу. Єдине, що непокоїть на цій ділянці – відсутність будь-якого регулювання руху. Немає знаків про пішохідні переходи, а тому люди перетинають дорогу у будь-якій частині. 

 

 

 

Ремонтні роботи тривають на відрізку від педколеджу – і аж до Київського майдану. Десь ремонтники вкладають піщану основу, ще десь розгортають купи щебеню. Трохи далі вже стелять асфальтну основу, а деінде її рівняють катком. Цього тижня планують дійти нижнім шаром асфальту до повороту на поліклініку №1. Наступного тижня, за сприятливих погодних умов, ці роботи хочуть завершити і прокласти нижній шар до Київського майдану.

 

 

 

 

 

Цікаво, що роботи на тротуарах майже припинилися. Зупинки громадського транспорту лишилися наполовину викладеними бруківкою. 

 

 

 

Наразі транспортні засоби рухаються проспектом дивно і хаотично. Це часто заважає робітникам, і створює небезпеку для учасників дорожнього руху. 

 

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
17 травня 2022
15 травня 2022
14 травня 2022
13 травня 2022
18:47
08:05