Україна добилася бойової нічиєї з Францією і опустилася на третє місце в групі

Неділя, 05 вересня 2021, 10:00

Збірні України та Франції зіграли внічию 1:1 в матчі 5-го туру кваліфікації на чемпіонат світу 2022 року.

Початок залишилося за господарями, і на 19-й хвилині ті могли відкрити рахунок, але м’яч полетів вище воріт після удару Яремчука, хоча поруч знаходився Миколенко, в якого була більш зручноя позиція для удару.

Гості відповіли на 27-му оберті секундної стрілки, коли Грізманн пробив метрів із 20-ти, а м’яч пролетів поруч зі стійкою синьо-жовтих.

Наприкінці першого тайму забивати міг Забарний після того, як Льоріс відбив удар Ярмоленка, а він послав снаряд із декількох метрів вище воріт.

І все ж, на 44-й хвилині збірна України вийшла вперед. Це Шапаренко ударом із 20 метрів влучив точно в дев’ятку чужих воріт.

Французька команда відновила рівновагу вже на початку другого тайму, коли Марсьяль з близької відстані розстріляв Пятова після навісу з правого флангу та знижки Рабьо.

Надалі «Триколор» ще мінімум двічі не реалізували можливість вийти вперед, але Зума пробив вище, а Дьябі влучив у стійку.

Підсумкова нічия 1:1 не дозволила Україні втриматися на другому місці в групі, де її за різницею м’ячів випередила Фінляндія, у якої також п’ять очок і на дві гри менше. Лідер Франція набрала дев’ять балів.

Україна — Франція 1:1

Голи: Шапаренко, 44 — Марсьяль, 50