Поділитись:

Як працює Apple HomePod mini White?

Понеділок, 30 серпня 2021, 15:04

У компанії Apple є багато гаджетів, які роблять будинок більш затишним, і вони здатні істотно спростити життя. Серед таких пристроїв і Apple HomePod mini, воно здатне не тільки відтворювати звук, але і допомагати управляти розумним будинком, а також захищає дані. Варто розуміти, як працює колонка, і як її налаштувати.

Що собою представляє Apple HomePod mini?

Для людей, у яких є гаджети Apple буде актуально придбання Apple HomePod mini White, адже пристрій здатний зробити життя простіше.

У Apple HomePod mini є свої завдання і переваги:

  • колонка може відтворювати улюблену музику, аудіокниги, фільми і багато іншого;
  • якість звучання, незважаючи на невеликий розмір, на вищому рівні;
  • пристрій є прекрасним помічником, так як запам'ятовує звички всіх домочадців;
  • колонка забезпечує конфіденційність;
  • прекрасно працює в парі з іншими пристроями, що випускаються компанією Apple.

Як можна зробити налаштування і використовувати колонку Apple HomePod mini White?

Великою перевагою даного пристрою є те, що його досить просто налаштувати і надалі використовувати. Для цього треба зробити деякі дії.

  1. В першу чергу треба поставити колонку на тверду поверхню, і поруч повинна бути розетка. Після цього Apple HomePod mini White треба підключити.
  2. Почувши звуковий і світловий сигнал, який свідчить про те, що пристрій готовий до роботи, треба розблокувати iPhone або iPad і піднести до колонки. Після цього з'являться параметри SetUp.
  3. Після натискання на кнопку SetUp з'являться інструкції, які з'являться на екрані. Тут треба буде відповідати на деякі питання, пов'язані з місцем розташування колонки в будинку і іншими параметрами, які важливі для коректної роботи пристрою. Треба все уважно внести.
  4. На завершення необхідно почекати, поки всі необхідні настройки будуть збережені. Швидкість залежить і від того, який інтернет.

Є можливість налаштувати Apple HomePod mini вручну, якщо не вдалося знайти пристрій автоматично. Колонку можна додати в додатку «Дім».

Завдяки Apple HomePod mini управління розумним будинком стає набагато легше, адже за допомогою голосової команди можна вимкнути світло, змінити температуру, закрити двері і багато іншого, що було внесено в настройки.

Функція «Інтерком» дозволяє передавати повідомлення іншим мешканцям будинку. Повідомлення може бути передано в певну кімнату або відразу в кілька. Важливо, щоб в цей момент одержувач повідомлення був удома. Надіслати повідомлення можна навіть в той момент, коли відправника немає вдома.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 вересня 2021
12 вересня 2021
04 вересня 2021
26 серпня 2021
11 липня 2021
01 липня 2021
08 червня 2021
21 квітня 2021
05 квітня 2021
02 квітня 2021
31 березня 2021
12 березня 2021
22 лютого 2021
21 лютого 2021