Паралімпіада: українці завоювали ще дев'ять медалей

Неділя, 29 серпня 2021, 23:28

Збірна України за сьогоднішній день, 29 серпня, виграла дев’ять нагород: дві золоті, п’ять срібних і дві бронзові медалі.

Про це повідомляє фейсбук-спільнота Національного паралімпійського комітету України.

Золоті медалі здобули легкоатлетка Оксана Зубковська та веслувальник Роман Полянський.

Володарями срібних медалей стали плавці Андрій Трусов (400 метрів вільним стилем, клас S7), Денис Остапченко (50 метрів на спині, клас S3) та Ілля Яременко (50 метрів вільним стилем, клас S13), Наталя Олійник, яка показала другий результат у паверліфтингу у ваговій категорії до 79 кг, і Анастасія Мисник, яка стала другою у штовханні ядра, клас F-20.

Бронзу для України виграли дзюдоїст Олександр Назаренко (вагова категорія до 90 кг, клас B2) і плавець Максим Веракса (50 метрів вільним стилем, клас S13).

Лідером у медальному заліку залишається Китай, чиї спортсмени завоювали вже 103 медалі: 45 золотих, 29 срібних і 29 бронзових.

На другому місці із 60 медалями, як і раніше, Велика Британія (23−19−18).

За загальною кількістю медалей Україна обійшла США і піднялася з п’ятого на четверте місце. Загалом в України 43 нагороди: 10 золотих, 22 срібних і 11 бронзових.