У дівчинки, яку у Луцьку збив самокат, підозра на черепно-мозкову травму (відео)
П'ятниця, 27 серпня 2021, 18:54
У дівчинки, яку у Луцьку біля ЦУМу збив електросамокат, може бути черепно-мозкова травма.
Про це ІА «Конкурент» стало відомо з власних джерел.
Дівчинку госпіталізували у Волинську обласну дитячу лікарню. У неї забійна рана губи та носа, а також підозра на черепно-мозкову травму. Нині її обстежують лікарі.
Нагадаємо, інцидент трапився близько 17:30 у п'ятницю, 27 серпня. За словами очевидців, дівчина встигла лише рушити, як відразу ж втратила управління самокатом. Він зірвався з місця і збив чотирирічну дівчинку.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- "Вони ж валялися": у Луцьку двоє п'яних чоловіків вкрали нові самокати (відео)
- Стало відомо, коли у Луцьку знову з'являться електросамокати (фото)
- Жінку засудили за їзду на електросамокаті