Поділитись:

На субсидії для волинян забракувало коштів

Четвер, 29 вересня 2016, 16:56

На Волині вичерпали ліміт коштів, спрямованих державою на виплату субсидій, втім невтішною є перспектива наступних призначень, оскільки у держбюджет-2017 планують закласти ще меншу суму ніж цьогоріч.

Зі слів заступника департаменту фінансів обладміністрації Володимира Селедця, цього року на виплату пільг та субсидій волинянам держава передбачила 965 мільйонів гривень, – пише Волинська правда.

Станом на 1 вересня, 918 мільйонів було нараховано субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, з них 740 мільйонів – нарахування без пільг. Водночас, 305 мільйонів гривень витратили на оплату за спожитий природний газ. Загалом у вересні, каже Володимир Селедець, розрахунок по субсидіям проведений на 46,1 мільйона гривень.

Втім, не обійшлося в області й без проблемних питань навколо державної допомоги. Справа у тому, що виділених державою коштів на субсидії для волинян не вистачило і ОДА змушена була звернутися до Міністерства фінансів, аби до закінчення року на Волинь спрямували додаткові кошти. Але враховуючи складну економічну ситуацію в країні, відповіді з Києва поки не надійшло.

Більше того, Володимир Селедець додав, що згідно з проектом державного бюджету на наступний рік, на Волинь для виплати субсидій та пільг передбачають ще меншу суму, ніж на 2016-ий, а саме 958 мільйонів гривень, яких очевидно, знову не вистачатиме на увесь рік.

Надрукувати
мітки:
коментарів
05 серпня 2020
04 серпня 2020
03 серпня 2020