Поділитись:

Ножі, балончики, електрошокери: волиняни несуть до судів заборонені предмети (фото)

Неділя, 01 серпня 2021, 16:10

У липні цього року відвідувачі органів та установ системи правосуддя Волині намагалися пронести до них 25 заборонених предметів.

Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Волинській області у фейсбуці.

Задля безпеки та підтримання громадського порядку у судових установах співробітники Служби судової охорони щодня перевіряють наявність заборонених предметів у відвідувачів. І, попри розповіді співробітників Служби про правила перепуску та небезпеку, на яку наражають порушники себе та оточуючих, спроб пронесення небезпечних предметів зафіксовано немало.

"Ми не обмежуємо право громадян у використанні даних предметів в житті та побуті, ми попереджаємо й просимо не намагатись проносити їх до судових установ, адже безпека кожного, хто перебуває у приміщенні органу правосуддя, – основне завдання співробітників Служби судової охорони", – зазначив начальник територіального управління Служби судової охорони у Волинській області.

До судових установ відвідувачі найчастіше намагаються пронести ножі, балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії, пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, та електрошокові пристрої.

Служба судової охорони вкотре нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, колюче-ріжучими предметами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів