Поділитись:

Розповіли, скільки електромобілів є у Луцьку

Субота, 31 липня 2021, 20:25

На Волині стрімко збільшується кількість реєстрацій автомобілів з гібридним видом двигуна.

Про це ІА "Конкурент" повідомили в регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС у Волинській області.

За останні пів року сервісними центрами МВС в області зареєстровано 124 гібриди та 66 електрокари. За 2020 рік – 170 гібридів і 180 електрокарів. До трійки лідерів по реєстрації електрокарів у сервісних центрах входять: Renault, Nissan Leaf та Tesla.

«Тим, хто хоче зареєструвати такий транспортний засіб, треба знати, що процедура реєстрації не відрізняється від традиційної, варіюється сума оплати даної послуги в залежності від категорії транспортного засобу (легкові та вантажні авто, мопеди, мототранспорт ) і країни виробництва», –  інформують у сервісному центрі МВС.

До слова, лучанин Олег Бобела уже понад чотири роки їздить виключно на електромобілі. Водій упевнений, що за ними –  майбутнє.

Електромобіль – така собі фантастична реальність, до якої ми вже звикаємо у Луцьку.  Адже містом вони їздять вже кілька років, мало не на кожній заправці стоять зарядні станції. І навіть багато служб таксі уже використовують ці автомобілі. І так – це правда, що такі авто їздять виключно від електроенергії.

 Нагадаємо: у Луцьку є автосервіс, де можна замовити бо купити наявне авто. Також лучани можуть скористатися послугами екотаксі, бо практично уже кожна служба має в наявності таке авто.

ЧИТАТЙТЕТАКОЖ: 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 вересня 2021
27 вересня 2021
24 вересня 2021
23 вересня 2021
16:17