Поділитись:

Де у Луцьку скуштувати справжні американські бургери*

Понеділок, 26 липня 2021, 18:15

На фудкорті Grand Central, що на четвертому поверсі розважального центру «Промінь», є заклад, в якому готують справжні американські бургери – Cafe Route 66.  В цьому кафе – найкращі та найсмачніші рецепти бургерів зібрані з різних штатів Америки. 

В Cafe Route 66 готують не лише бургери, хоча це і вважається традиційною їжею американців, а й інші традиційні смаколики, такі як курячі крильця в пряному соусі, хот-доги, рол, та інші.

Ідея створення кафе прийшла власнику, коли він був трохи молодшим і працював на круїзних лайнерах відомих компаній, де він ознайомлювався та вивчав культуру, а також подорожував. Route 66 – одне з перших шосе в США, відоме також як «Головна вулиця Америки» або «Мати доріг». Саме тому в меню Cafe Route 66 зібрані найкращі рецепти бургерів з різних штатів Америки. 

Скористайтесь можливістю поринути в традиційні смаки американських бургерів та відвідайте Cafe Route 66, тут ви поринете в атмосферу американської культури та скуштуєте її традиції. 

Лучан і гостей міста чекають щодня, з 10:00 до 22:00, на фудкорті Grand Central Food Terminal в РЦ «Промінь», що на четвертому поверсі.

Надрукувати
мітки:
коментарів