Поділитись:

"Він так іздівався": розповіли про лучанина, який зарубав дружину і доньку (відео)

Вівторок, 20 липня 2021, 11:51

На фото у чорній хустці – сестра загиблої жінки Зоя Ковальська

Навколо будинку №32 на Соборності у Луцьку, де в ніч на вівторок, 20 липня трапилося моторошне подвійне вбивство, весь ранок кучкуються люди. Сусіди чоловіка, якого підозрюють у вбивстві дружини і доньки плачуть від жаху і розпачу, але не здивовані, що таке трапилося. Кажуть, лучанин був сімейним тираном, і від нього часто доводилося рятувати дружину і доньку. 

Цього разу врятувати жінок не вдалося. 56-річну матір зарізали в ліжку, а доньку – у коридорі

"Він сам сказав сусідці "визвіть поліцію, бо я забив жінку з дитиною". Неадекватний, що я можу сказати. Таку людину треба за ґратами тримати і все. Він не пив, він так дурак. З головою в нього не все добре. Скільки людям він пакостей робив, і нам, і в сусідньому будинку..." – розповідає одна із сусідок.

Під під'їздом ридає сестра загиблої жінки Зоя Ковальська. Вона не може повірити, що її рідної сестри вже нема. 

"Скільки він іздівався, скільки робив чудо. Було вже не раз, і вона казала поліції. Тільки тепер, коли забив, вони вже розслідують. А раньше то вони не могли нічого прийняти. Єдина дочка була. Був хлопчик, мав церебральний параліч та помер. Танічка вчилася, магістерське кінчала", – розповідає жінка. 

Підозрюваного уже відправили в наркодиспансер. Зараз перевіряється, чи він психічно був здоровий, чи хворий. Відомості внесені до ЄРДР за частиною 2 статті 115 Кримінального Кодексу України – умисне вбивство. Зараз тривають слідчі процедури. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів