Євро-2020: історична перемога Італії

Понеділок, 12 липня 2021, 00:55

Фінальний матч чемпіонату Європи Італія – Англія розпочався о 22:00 за київським часом, яку прийняв лондонський Вемблі. Італія не програє 33 матчі (27 перемог, 6 нічиїх) та має у своєму активі одне чемпіонство Європи (у 1968 році), але останні два фінали програла – у 2000-му та 2012-му. Англія жодного разу не грала навіть у фіналі Євро.

Вже на другій хвилині гри Англія відкрила рахунок. Забитим м'ячем відзначився Люк Шоу, який завершив контратаку британців ударом у ближній кут. Гольову передачу до свого активу записав Кейран Тріпп'єр.

Італія відігралася в другому таймі після розіграшу кутового. Леонардо Бонуччі заштовхав м'яч у сітку. Цей гол перевів гру в екстра тайми.

В додатковий час голів не забивали. Таким чином, чемпіона Європи визначали серії післяматчевих пенальті. Вдача в «футбольній лотереї» посміхнулась збірнії Італії.

Вирішай пенальті в складі Англії не забив Букайо Сака.