Волиняни без медалей: результати Молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики

Неділя, 11 липня 2021, 22:34
Волиняни без медалей:  результати Молодіжного чемпіонату Європи з легкої атлетики

Протягом трьох днів 8-11 липня в Таллінні проходив Молодіжний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Нагадаємо, що в ньому брали участь троє спортсменів із Волині.

За інформацією сайту Європейської асоціації легкої атлетики жоден із волинян не посів призового місця.

Хамаза Олена, котра брала участь у змаганні з метання молота серед жінок, посіла останнє місце в своїй групі. Використавши лише першу з трьох спроб, вона посіла 10 місце в групі, вибувши з чемпіонату.

Представниця України та Волині, в дисципліні спортивна ходьба 20 кілометрів, Яна Фаріна змогла встановити особистий кращий результат сезону, що, на жаль, не допомогло їй вибороти медалі. Атлетка завершила змагання на 11 сходинці серед 20 інших учасників.

Волинян Ерік Костриця брав участь одразу в двох дисциплінах. У спринті на дистанцію 100 метрів він посів передостаннє шосте місце. У спринті на дистанцію 200 метрів волинянин закінчив участь у змаганнях, посівши 5 місце серед 8 учасників.