Поділитись:

До місцевих бюджетів Волині сплатили 2,8 млрд грн податкових платежів

Субота, 10 липня 2021, 23:44

Упродовж першого півріччя цього року громади Волині отримали в розпорядження 2,7925 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє Сектор інформаційної взаємодії  ГУ ДПС у Волинській області.

Сума податкових надходжень до місцевих бюджетів області на 539,2 мільйона гривень перевищує минулорічні показники.

«Ріст сплати податків і зборів майже на чверть до бюджетів громад-очікуваний, оскільки фахівці ДПС провели належну роботу задля своєчасної і повної сплати бюджетоутворюючого ПДФО, єдиного податку і плати за землю усіма господарюючими суб’єктами. Якісне адміністрування та постійна взаємодія з керівниками громад – серед чинників, які дозволяють прогнозувати стабільні надходження в подальшому. Позитивна динаміка першого півріччя буде мати продовження в подальшому. А це означає, що місцеве самоврядування матиме належне фінансове забезпечення для вирішення покладених завдань», – зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Разом з тим, у податковій службі звертаються до лідерів територіальних громад з проханням максимального сприяння в залученні до сплати майнових податків власників землі і нерухомості.

Нагадаємо, що до 1 липня завершили процес формування податкових повідомлень-рішень про нараховані громадянам майнові податки. Саме керівники громад володіють найбільш повною і точною інформацією про тих, хто має у власності чи користуванні майно, яке підлягає оподаткуванню. Тож у податковій службі Волині просять активно інформувати громадян про їх обов’язок сплатити податки і таким чином зробити посильний фінансовий внесок у розвиток громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів
24 вересня 2022
23 вересня 2022
21 вересня 2022
20 вересня 2022
08:00
19 вересня 2022
18 вересня 2022